لوگوی سایت بیزاپ

با بیزاَپ بیشتر آشنا شوید

مزیت‌های بی‌شمار استفاده از اینترنت در زندگی روزمره انسان‌ها بر کسی پوشیده نیست. همچنین به کارگیری اینترنت و فضای مجازی برای دریافت و یا ارائه خدمات و محصولات صاحبان مشاغل و متخصصین به امری ضروری تبدیل شده است. امروزه اقشار مختلف جامعه، تمایل بیشتری به انجام معاملات خود در اینترنت دارند. آگاهی بالاتر نسبت به محصولات و یا خدمات، ارائه و دریافت سریع‌تر خدمات، خرید و فروش با کمترین واسطه، تعامل بیشتر بین فروشنده و خریدار، حق انتخاب گسترده برای خریدار، بازاری وسیع‌تر برای فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات، نمونه‌ای از صدها مزیت استفاده از بستر اینترنت برای صاحبان مشاغل و دریافت کننده‌ی خدمات و محصولات است.

شرکت "بیتا زر اندیش پارس" با برند تجاری بیزاَپ ارائه دهنده‌ی بستر اینترنتی به منظور ارتباط میان کسب و کارهای محلی با افراد نزدیک به آن کسب و کارهاست. بیزاَپ با تکیه بر زیر ساخت‌های مناسب و طراحی شده در فضای مجازی، بستر مناسبی را برای معرفی افراد متخصص اعم از برقکار، لوله‌کش، بنا، نظافت‌کار، پرستار، آرایشگر، پزشک، مهندس، نجار، کابینت ساز، کلیدساز، نقاش و همچنین کسب و کارهای ارائه دهنده محصولات اعم از رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و سایر فروشگاه‌ها به عموم مردم با تاکید بر رونق کسب و کارهای محلی ایجاد کرده است.

بیزاَپ ، با توجه به موقعیت فعلی کاربر، کسب و کارهای بی‌شماری را به آن‌ها پیشنهاد می‌دهد و افراد علاوه بر آشنا شدن با آن مشاغل، بهترین و نزدیکترین‌ها را به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچگونه وجهی انتخاب می‌نمایند. بیزاَپ ، حاصل یک ایده خلاقانه و تحول‌گرایانه است که با اهدافی نوآورانه و بی‌سابقه در جهت رونق به کسب و کارهای محلی و کمک به رشد اقتصادی مشاغل کوچک بنا شده است. تیم بیزاَپ از ابتدا با رویکرد ایجاد تحولی جذاب در دنیای کسب و کارها فعالیت خود را آغاز کرد و تاکنون توانسته است بصورت قدرتمند و مستمر فعالیت خود را در این مسیر ادامه دهد.


چرا بیزاَپ را انتخاب ‌کنید؟

تجربه لذت دیده شدن

در میان هزاران کاربری که روزانه از بیزاَپ بازدید میکنن بدرخش و بیشتر از رقبا دیده شو!

هر چی نزدیکتر، بهتر!

بیزاَپ تو رو به نزدیکترین مشتریها معرفی میکنه تا وقت و هزینه رفت و آمدت رو تا حد ممکن کم کنه!

اینجا بُرد با توئه!

بیزاَپ هیچ درصدی از درآمدت رو دریافت نمیکنه! بنابراین کل هزینه رو خودت دریافت کن!