اتاق های خیره کننده با دکوراسیون مشکی؛ قسمت اول

  • دسته‌بندی: خانه و ساختمان
  • 1401/03/20
  • نویسنده: ثمین یزدانی
  • زمان مطالعه: 7 دقیقه
  • نظر : 0
  • تعداد بازدید: 489

دیوارهای مشکی خیره کننده، زیبا و جاودانه هستند، بنابراین استفاده از طیف این رنگ در هنگام تزئین کردن، فنگ شویی خوبی است. در واقع، دیوارهای مشکی روشی غیرمعمول برای شیک کردن هر اتاق در خانه بدون توجه به متراژ است. برای الهام دادن به شما، این ایده‌ها به شما نشان می‌دهند که چگونه مشکی می‌تواند حس قوی هیجان یا حتی هوس را در یک فضا برانگیزد.

بیشتر بخوانید:  7 رنگی که فضای کوچک خانه تان را بزرگتر نشان میدهد!

01 اتاق مشکی خیره کننده

01 اتاق مشکی خیره کننده

            درست است. دیوارهای مشکی نور را جذب می‌کنند، که می‌تواند استفاده از مشکی در یک فضای بزرگ را ریسکی کند. اما چه کسی گفته است که باید فضای بزرگی مشکی باشد؟ رنگ کردن یک قسمت کوچک در خانه به رنگ مشکی می‌تواند نتایج بسیار زیبا و خیره کننده‌ای داشته باشد. به عنوان مثال، این دستشویی الهام گرفته از خانه‌ای به سبک روستایی است که توسط Lux Interior Design ساخته شده است. دیوارهای مخملی، پس‌زمینه‌ای چشمگیر برای آینه‌های برنجی و روشویی به سبک روستایی ایجاد می‌کنند.

02 آشپزخانه مشکی زیبا

02 آشپزخانه مشکی زیبا

            رنگ سفید یک انتخاب مطمئن برای آشپزخانه است، اما اگر به دنبال هیجان هستید، نگاهی به این فضای آشپزی مشکی رنگ از April Tomlin Interiors بیندازید. دیوار مرمری بین و پشت کابنیت‌ها با طرح جناقی جلوه‌ی بیشتری پیدا کرده‌اند. وسایل فلزی از دستگیره‌های کابینت گرفته تا وسایل روشنایی فضای مشکی را شسکته و در عین حال زرق و برق را به وجود آورده است. کانترهای صیقلی کوارتز نیز براقیت را اضافه کرده‌اند. و در نهایت سقف سفید رنگ است که به آشپزخانه حسی باز و مطبوع می‌دهد.

03 اتاق مشکی

03 اتاق مشکی

            مشکی مات برای تبدیل اتاق خواب به یک مکان دنج، عالی است. در این فضای رویایی از Homepolish، تخت خواب، دیوارهای تیره را خنثی می‌کند. دو میز کنار تخت با سطح آینه‌کاری شده کمی زرق و برق به اتاق می‌دهد. قسمت مورد علاقه ما جمجمه حیوان مصنوعی است که از رزین ساخته شده است.

04 اتاق خواب شیک برای نوجوان

04 اتاق خواب شیک برای نوجوان

            بله، دیوارهای مشکی کاملاً می‌توانند برای اتاق کودک مناسب باشند. برای این که فضا حس افسردگی نداشته باشد، مقداری رنگ به اتاق اضافه کنید. در اینجا Sally Wheat Interiors  الگوها و رنگ‌های روشن را با هم ترکیب کرده‌است تا فضایی شاد برای یک نوجوان درست کند.

05 اتاق تلویزیون مشکی

05 اتاق تلویزیون مشکی

این اتاق تلویزیون مشکی‌رنگ از Cablik Enterprises ممکن است بهترین مکان برای دیدن فیلم و آرامش باشد. مبل ال شکل و پاف قرمز رنگ در کنار هم مکانی برای استراحت فراهم می‌کنند. دیوار آجری رنگ شده به زیبایی فضا می‌افزاید. دیواری پر از پوستر و نقاشی اتاق را با رنگ‌های متنوعش روشن کرده است.

06 شیپلپ (Shiplap) مشکی

06 شیپلپ (Shiplap) مشکی

            در خانه‌ای تاریخی که توسط Cuppett Architects  بازسازی شده است، رنگ مشکی شیپلپ قدیمی را تازه می‌کند. ما عاشق این هستیم که چگونه روکش براق عیوب هر پانل چوبی را مشخص می‌کند. به علاوه دیوارهای براق مانند این نور را منعکس می‌کنند، که باعث می‌شود در مقایسه با دیوارهای مشکی مات روشن‌تر به نظر برسند.

07 اتاق نوزاد مشکی

07 اتاق نوزاد مشکی

دیوارهای مشکی در این اتاق نوزاد از La Petite Mag فضایی بدون جنسیت را ایجاد کرده است. چوب طبیعی و رنگ‌های کم رنگ به تعادل و ملایم شدن فضا کمک می‌کنند. وسایل جانبی از جمله کوسن‌هایی با طرح چاپ شده و پوستر خرگوش حسی کودکانه را ایجاد کرده‌اند.

08 اتاق نشیمن مشکی به سبک رترو

08 اتاق نشیمن مشکی به سبک رترو

            قرار دادن هوشمندانه‌ی یک مبل چند قسمتی در این اتاق نشیمن مشکی و الهام گرفته از اواسط قرن توسط Lindsay Pincus Design در مرکز توجه است. سایر وسایل از جمله این صندلی چرمی قهوه‌ای، پرده های زرد رنگ و فرش ترکی به دیوارهای خنثی نشاط می‌دهند. ایده مورد علاقه ما، داشتن دیواری پر از پوستر و نقاشی‌های نگاتیو است که در سمت راست قرار گرفته‌اند.

09 اتاق نشیمن مشکی، آبی و خاکستری

09 اتاق نشیمن مشکی، آبی و خاکستری

همانطور که ممکن است غیرقابل تصور به نظر برسد، ترکیب مشکی، آبی و خاکستری یک ترکیب برنده است همانطور که در این خانه Palm Springs  از Jenn Feldman Designs igns نشان داده شده است. استفاده از لایه‌های رنگی تیره در سراسر اتاق هم بعد و هم جذابیت بصری را اضافه کرده است.

10 دیوارهای مشکی را با وسایل رنگارنگ ترکیب کنید

10 دیوارهای مشکی را با وسایل رنگارنگ ترکیب کنید

ملافه‌های رنگارنگ و یک میز پاتختی بامزه، هر دو حس سرزندگی را به دیوارهای مشکی رنگ در این اتاق خواب دنج در خانه‌ای که توسط Architecture  برای لندن بازسازی شده است، اضافه می‌کنند.

11 دیوارهای دو رنگ

11 دیوارهای دو رنگ

ارین از Suburban B فضای غذاخوری بسیار دوست‌داشتنی خود را به یک نمایشگاه با رنگ مشکی تبدیل کرده است. دیوارهای دو رنگ بدون ایجاد حسی بیش از حد رسمی، ظاهری زیبا را ایجاد کرده‌اند.

12 آشپزخانه مشکی رنگ شده توسط خودتان

12 آشپزخانه مشکی رنگ شده توسط خودتان

            وقتی پاتریشیا گویجنس، وبلاگ نویس No Glitter, No Glory بودجه‌ای برای بازسازی آشپزخانه نداشت، به رنگ مشکی روی آورد. او برای این که همه چیز فوق‌العاده به نظر برسد، یخچال، کابینت، قفسه‌ها و دیوارهای آشپزخانه را با مشکی خالص رنگ کرد. نتیجه یک فضای آشپزی شد که هم شیک و هم همیشگی است.

13 دیوارهای قهوه‌ای-مشکی

13 دیوارهای قهوه‌ای-مشکی

            در این خانه متعلق به دهه 1920 از طراح داخلی فیلیپ گوریوان، دیوارهایی که به رنگ مشکی مایل به قهوه‌ای رنگ آمیزی شده‌اند، پس زمینه‌ای‌ ایده آل را برای مجموعه‌ای از طرح‌های چاپی قاب شده ایجاد کرده است.

14 دفتر کار در خانه‌ به رنگ مشکی

14 دفتر کار در خانه‌ به رنگ مشکی

رنگ تخته مشکی به سارا شرمن ساموئل وبلاگ نویس کمک کرد تا گوشه‌ای را برای دفتر کارش در خانه کوچک خود بسازد. این دیوار به او فضایی می‌دهد تا نکته‌ها را بر روی آن یادداشت کند.

 


بهترین و نزدیکترین نقاشی ساختمان در تهران را در بیزاَپ پیدا کنید.


 


نظرت واسه ما مهمه، لطفا ثبتش کن!

wave