لوگوی سایت بیزاپ

نظافت منزل در تهران

لیستی از بهترین و نزدیکترین متخصصین نظافت منزل در تهران

تهران، جز شهر های پر جمعیت و پر هزینه ایران هست که این موضوع باعث شده تا معمولا در اکثر خانواده ها، هم آقا و هم خانم مشغول به کار باشن و دیگه مثل گذشته نیست که فقط آقایون کار بکنند و خانم ها هم به امورات منزل برسند.
همین موضوع باعث شده تا نیاز به نظافتچی منزل در تهران پررنگ تر بشه و شغلی با این عنوان ایجاد بشه!

اما دغدغه ای که بیشتر افراد دارند این هست که از کجا یک شرکت خدمات نظافتی خوب در تهران پیدا بکنم؟ یا از کجا یک نیروی نظافت منزل در تهران که هم حرفه ای باشه و هم مورد اعتماد پیدا بکنم؟
از اونجایی که این شخص قراره پا به منزل شما بذاره و ساعاتی رو در اون سپری کنه، کاملا طبیعی هست که شما نگران این موضوع باشین و بدنبال فردی مورد اعتماد برای این کار بگردین.

نزدیکترین و بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

خبر خوب اینکه بیزاَپ کاملا از این دغدغه شما آگاه هست و در همین راستا برای شما لیستی از بهترین و نزدیکترین خدمات نظافت منزل در تهران رو تهیه کرده؛ تا هر زمان که خواستید و نیاز داشتید، نیروی متخصص مدنظر خودتون رو پیدا کنین و با اون تماس بگیرین.

خدمات و هزینه نظافت خانه در تهران

بیزاَپ، یک پلتفرم معرفی نزدیکترین کسب و کارها به افراد هست و معمولا دخالتی در نوع یا روش انجام کارها و توافق بین کارفرما و کارگزار نمیکنه؛ از همین بابت، اینکه نیروی نظافتی که شما استخدام کردین، چه هزینه ای از شما بگیره و در قبالش چه کارهایی انجام بده، کاملا به خودتون بستگی داره و ما تعرفه یا قوانینی از این بابت تعریف نکردیم.

اما خب بعضی از خدماتی که شما میتونین توقعش رو از یک نظافتچی تهران داشته باشین این موارد هست:

 • شستشوی حمام و سرویس بهداشتی
 • پاک کردن شیشه و پنجره
 • شستن ظروف
 • تمیز کردن دیوارها
 • کشیدن جاروبرقی
 • شستشو و تی کشیدن کاشی و سرامیک ها
 • گردگیری و تمیز کردن سطوح
 • شستشو و تمیز کردن آشپزخانه و کابینت ها و گاز و .....
 • و خدمات دیگه ای که میتونین با هم توافق بکنین 😊

نحوه پیدا کردن نیروی نظافتچی منزل تهران در بیزاپ

 1. اول از همه از روی نقشه محله دقیق خودت رو انتخاب کن
 2. لیستی از بهترین و نزدیک ترین نقاشان ساختمان شهرت بهت نمایش داده میشه
 3. از بین لیست، روی پروفایل هرکدوم از افراد که دوست داشتی کلیک کن تا وارد صفحه اطلاعات تماسش بشی و از اونجا باهاشون تماس بگیر

راستی اگر خودت هم مهارتی بلدی و توش متخصص هستی ولی مغازه یا مشتری نداری، بیزاَپ برات شرایطی رو فراهم کرده تا از هر مهارتی که داری بتونی کسب درآمد کنی!
فقط کافیه که توی بیزاَپ بصورت رایگان ثبت نام بکنی تا بعدش کسب و کارت در رتبه های برتر گوگل نشون داده بشه و بدون دادن هیچ درصد یا پورسانتی به بیزاپ هر تعداد که میتونی مشتری بگیری

دنبال نظافتچی منزل در محله خودتون هستین؟